GLAS OCH KERAMIK / Glas / Vas 14413458
nr 1441 3458
Eva Englund
(1937-1998), Sverige
Vas, Signerad. Höjd: 21cm
Kondition: nagg
Eva Englund, svensk glaskonstnär och målare född 1937, död 1998.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:46:39
10/1 12:17:57
10/1 18:40:23
Eva Englund
Läs mer om Eva Englund